Najlepsze książki o uprawie marihuany, które musisz przeczytać w 2021 roku

blog_2

Jest jedna rzecz, która mi się podoba w marihuanie: ludzie ostatnio zaczęli się na nią otwierać.

I jeszcze jedna poza-rzecz, która mi się nie podoba w marihuanie: wiele osób zaczęło o niej mówić.

SPIS TREŚCI

 • Z nadmiarem informacji krążących wokół, coraz trudniej jest zapisać się na właściwe pomysły.
 • 7 Najlepszych książek o uprawie konopi.
 • Podręcznik hodowcy marihuany: Twój kompletny przewodnik po medycznej i osobistej uprawie marihuany
 • Mała księga marihuany: jak marihuana może poprawić twoje życie
 • Biblia uprawy konopi: Uprawa Marihuany Dla Początkujących Jak Uprawiać Marihuanę Wewnątrz I Na Zewnątrz, Definitywny Przewodnik - Krok Po Kroku, Szczepy Marihuany
 • Raport LaGuardii (1944)
 • Podręcznik o konopiach indyjskich: Podręczniki psychofarmakologii
 • Co jest nie tak z moją marihuaną? Wizualny przewodnik hodowcy konopi po łatwej diagnozie i organicznych środkach zaradczych
 • Hydroponiczna Marihuana: 3 niezawodne sposoby na uprawę konopi w hydroponice
 • Co więc kupujesz?

W natłoku informacji coraz trudniej jest dotrzeć do właściwych pomysłów.

A jeszcze bardziej niepokojące jest, gdy dobre pomysły są zakopywane pod tymi złymi.

Zaniepokojeni tymi samymi problemami, niektórzy zaufani pisarze wyruszyli w nowe trasy, aby opowiedzieć historie konopi, które rozwijały się na przestrzeni lat.

Niezależnie od tego, czy chcesz nadrobić zaległości w filozofii marihuany, czy też zaspokoić swój fetysz, te siedem książek o konopiach indyjskich pozwoli ci poznać tajniki ich uprawy.

Marihuana rosną książki popularne na przestrzeni lat, ponieważ jesteśmy świadkami liberalnych przepisów ... więc chcesz być wiedząc A do Z uprawy z tych godnych książek.


7 Best Cannabis Grow Books.

Spójrz na te gry-zmiany konopi rosnących książek:

Marijuana Grower's Handbook: Twój kompletny przewodnik dla medycznych i osobistych upraw marihuany

Autor:

Ed Rosenthal

Ta książka o uprawie konopi ma tak wiele do oświecenia na temat hacków wzrostu konopi. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani hodowcy mają coś do odebrania od niego.

Jeśli jesteś początkujący i potrzebujesz trochę ciężkiego łapania z ekspertem hodowcą obok, książka daje ci oczy na szczegóły i wiedzę, aby konkurować. Ale to jest połowa historii. Może nie chcesz tracić czasu na czytanie, jeśli jesteś ekspertem. Prawda? Nieprawda!

Marijuana Grower's Handbook jest równie dobrą lekturą dla zaawansowanych hodowców. Zmienia sposób, w jaki uprawia się żywiczny, mocny buds.

Co zawiera ta książka:

Zbiera najlepsze ze wszystkich informacji o świecie marihuany. Indoor czy outdoor - dostaniesz szczegółowe informacje o narzędziach i metodach, które pozwolą ci wyhodować najlepszej jakości zioło na twoim podwórku. Książka dzieli się również wiedzą na temat technologii mieszania upraw i zbierania plonów w czasie, energii i pracy.

Towar

    • Co jest lepszego niż przekazywanie wiedzy przez człowieka, który spędził 30 lat na uprawie marihuany?
    • Daj odpocząć swojej wyobraźni. Książka ma 500 stron w pełnym kolorze z grafikami i ilustracjami.
    • Bajeczne połączenie anegdoty z badaniami naukowymi.
    • Szczegółowo omawia każdy etap wzrostu rośliny.

  Mała książka o konopiach: jak marihuana może poprawić twoje życie

Autor:

Amanda Siebert

Kolejna zabawna lektura na temat marihuany i jej dobrodziejstw. Książka stara się oddzielić świat fikcji od rzeczywistości i przedstawia dziesięć wspaniałych sposobów na to, jak to urocze zioło poprawia twój styl życia.

Bardziej jako stacja informacyjna, ta książka o uprawie marihuany stara się obalić mity, które przesiąkły do społeczeństwa w ciągu ostatnich stu lat (odkąd została zakazana). Jeśli czytałeś sprzeczne nauki o tym, jak rośliny zachowują się na ludzkie umysły i nie byłeś w stanie wybrać strony - spróbuj; ta książka rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Wraz z kolegami naukowcami autor przedstawił poparte naukowo dowody na to, że marihuana może zetrzeć szlam z jej charakteru.

Co zawiera ta książka:

Odpowiada na niektóre z najbardziej kluczowych pytań związanych z marihuaną. Czy pomaga ona w zasypianiu? Czy powinno się ją zażywać w celu utraty wagi? Jak oddziałuje na komórki rakowe? Książka rzuca ogromne światło na fundamentalne pytania, które powstrzymują ludzi przed spożywaniem marihuany. Autorka skupia się również na korzyściach płynących z jej stosowania i udziela czytelnikom szczegółowych porad, jak maksymalnie wykorzystać jej potencjał leczniczy.

Towar

    • Obejmuje prawdziwych ludzi i ich historie, aby dodać roślinie więcej wiarygodności.
    • Ujawnia przydatne informacje na temat radzenia sobie z codziennymi problemami, takimi jak stres i zaburzenia snu.
    • To nie tylko informacje, ale także skuteczne sposoby na zastosowanie marihuany w życiu.

  The Cannabis Grow Bible: Uprawa Marihuany Dla Początkujących Jak Uprawiać Marihuanę Wewnątrz I Na Zewnątrz, Definitywny Przewodnik - Krok po Kroku, Szczepy Marihuany

Autor:

Anderia Zetta Andrew Paull

Sądząc po nazwie, jest to prawdziwa Biblia wśród innych książek o uprawie marihuany. A wiecie, jak działa Biblia. Czyż nie? Tak jak w przypadku świętej księgi, The Cannabis Grow Bible motywuje ludzi do uprawy marihuany przy użyciu odpowiednich technik.

Ale zapewnia również, że wiedza pozostaje przystępna dla początkujących, bez nadmiernego komplikowania jej. Autor uważa, że nie ma prawie żadnej różnicy między uprawą marihuany a innymi roślinami i nie nazywa chwastów trudnymi w uprawie.

Książka jest kompilacją najlepszych technik dla domowych upraw, i jeśli chcesz zobaczyć siebie jako eksperta w uprawie - biblia chwastów jest kluczem!

Co zawiera ta książka:

Posiadanie ogrodu z marihuaną to nic innego jak marzenie. Książka rzuca wysokiej jakości pomysły na stworzenie swojego ogrodu z najlepszymi praktykami hodowlanymi. Dowiesz się także więcej o kiełkowaniu i ochronie swoich produktów przed zagrożeniami. W zasadzie cały cykl życia - od sadzonki do czasu, kiedy odmiana znajduje się w twojej rolce.

Towary

    • Uprawiasz hobbystycznie lub chcesz mieć gospodarstwo na skalę komercyjną? Wiesz, że to jest właśnie w tej książce.
    • Zbyt wiele szczepów może cię zdezorientować. Ta książka znajduje się na górnej półce, aby rozwiać twoje wątpliwości.
    • Gdyby klonowanie było "sztuką", ta książka nauczy cię, jak być jej "Picassem".

  The LaGuardia Report (1944)

Autor:

New York Academy of Medicine

Jest to z pewnością najbardziej autorytatywny raport (później przekształcony w najlepszą książkę o uprawie marihuany) dotyczący systematycznego przeglądu marihuany i jej wpływu na medycynę, psychologię i społeczeństwo. Przełomowy raport NY Academy of Medicine zadziałał trochę jak uzdrawiacz, ponieważ był to czas w stuleciu, kiedy marihuana borykała się z wieloma ranami.

Raport prowadzony przez ekspertów próbował ożywić wizerunek marihuany i zrobił wszystko, co w jego mocy, aby odeprzeć zarzuty oczerniające roślinę leczniczą. Choć raporty domagały się dalszych badań merytorycznych, prestiżowi naukowcy nie powstrzymali się od nazwania jej potencjalnie wartościowym zastosowaniem terapeutycznym.

Co zawiera książka:

Raport zagraża stanowisku Departamentu Skarbu USA w sprawie marihuany. Jeśli chcecie poczytać o sprzecznych punktach podnoszonych przez nowojorską komisję przeciwko władzom dążącym do zakazu marihuany, przeczytajcie go powoli.

Dla waszej wiedzy, rząd wzywa do zakazu używania trawki, ponieważ wywołuje ona "szaleństwo i fizyczne cierpienie u dzieci". Twierdzi również, że narkotyk ten promuje "zachowania przestępcze i przestępczość nieletnich" i gloryfikuje więcej dróg do "innych niebezpiecznych narkotyków".

Towar

   • Nie trzeba być naukowcem, by podważyć twierdzenie autorytetu; książka już to robi za nas.
   • Na każdy argument są naukowe kontrargumenty. Więc to nie jest fluff, ale za dużo nauki.
   • Jeśli chcesz się zająć badaniami nad marihuaną, to jest to lektura obowiązkowa. 1. The Handbook of Cannabis: Handbooks in Psychopharmacology

Autor:

Roger Pertwee

The Handbook of Cannabis trafia na listę najlepszych książek o uprawie konopi ze względu na dwie mocne strony: po pierwsze, jest poparta naukowo na wysokim poziomie, a po drugie, każdy rozdział jest wynikiem skondensowanych wysiłków ekspertów w tej dziedzinie.

Oczywiście, nie jest to ogólna lektura dla "bajkowych" skąpców. Mimo to, jest to jeden heck of a reference, jeśli jesteś początkującym klinicystą, psychologów, farmakologów i psychiatrów, którzy chcą dostać się do szczegółów magicznych ziół. Znajdziesz tu także książkę pokrywającą regały pracowników publicznej służby zdrowia też.

Co książka zawiera:

Rozdziały mocno koncentrują się na farmakologii leku (zioło, miałem na myśli). Podparta materiałami naukowymi na temat działania farmakologicznego, książka zgrabnie demistyfikuje wpływ marihuany na zaburzenia psychiczne. Jest to wymagająca, ale zdecydowanie najlepsza lektura dla osób chcących zrozumieć interakcję marihuany z naszym mózgiem.

Towar

    • Większość książek teoretycznych nie podaje zastosowań klinicznych. Ta książka nie poprzestaje na teoriach, ale idzie o krok do przodu, aby wyjaśnić kliniczne wykonanie.
    • Nigdy nie znasz legalnych i nielegalnych źródeł szczepu marihuany w kieszeni, ale książka pomaga zidentyfikować akceptowalną jakość.
    • Zazwyczaj trudno jest kontrolować skład chemiczny rośliny. Z tym przewodnikiem już nie.

  What's Wrong with My Marijuana Plant? A Cannabis Grower's Visual Guide to Easy Diagnosis and Organic Remedies

Autorzy:

David Deardorff (Autor), Kathryn Wadsworth (Autor)

Problemy! Problemy! Problemy! Kiedy już zdecydujesz się na uprawę canna-buds, są duże szanse, że codziennie będziesz miał do czynienia z nowymi problemami. Najgorsze jest jednak to, że nie będziesz o nich wiedział, co może ostatecznie wpłynąć na jakość twojego produktu.

Nie martw się! Nie będziesz musiał się zastanawiać, "Co jest nie tak z moją rośliną marihuany?", ponieważ ten wizualny przewodnik i najlepsza książka o uprawie marihuany pomoże ci zidentyfikować istotne wyzwania związane z uprawą chwastów. Wyposaża cię również w wystarczającą wiedzę, aby odeprzeć te problemy.

Dwóch naukowych geniuszy opracowało łatwy w użyciu wizualny system diagnostyczny, który pomoże ci zidentyfikować choroby, szkodniki i objawy, aby uzyskać zdrowe plony.

Co zawiera ta książka:

Rdzawe liście... pełzające robaki... rozmyte odmiany. Nie! Ta książka ich nie zawiera. Zamiast tego, daje ci praktyczne informacje na temat identyfikacji tych mrożących krew w żyłach problemów dla twojej ukochanej rośliny! Naucz się ich w naprawdę szybkim czasie i spraw, by ta cholerna Sativa nie poszła na marne.

Towar

   • Istnieje wiele nieorganicznych sposobów na ochronę twojej rośliny! Ale rzadko kiedy książki mówią o całkowicie organicznych rozwiązaniach, aby zachować zdrowie twoje i rośliny. Na szczęście ta książka jest jedną z nich.
   • Precyzyjna fotografia do diagnozowania rzeczywistych problemów z chwastami. Chcesz być w stanie zidentyfikować, kiedy chwast łapie chwast. ????
   • Książka nie używa mylącego i wyzywającego żargonu marihuanowego. Jej łatwy do zrozumienia język powinien być świetnym materiałem do nauki zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących.

Hydroponiczna Marihuana: 3 niezawodne sposoby na uprawę konopi w hydroponice

Autor:

Richard Bray

Większość ludzi "kocha" naturę i nie ma nic przeciwko sadzeniu drzew. Ale przerażające myśli o glebie... plamki brudu... infekcje... w obszarach ogrodowych, kind-off, łupki wyczyścić entuzjazm. To powiedziawszy, nic nie powinno cię powstrzymać od uprawy ulubionych roślin, nawet twój cynizm.

To dlatego musisz przeczytać więcej o hydroponicznym ogrodnictwie marihuany - sztuce uprawy konopi bez gleby. Jeśli zastanawiasz się, co czyni ją wyjątkową, cóż, nie musisz spełniać określonych kryteriów glebowych, aby zwiększyć swoje plony. Dowiesz się wszystkiego o najbardziej poszukiwanej technice uprawy, dzięki łatwo dostępnej najlepszej książce o uprawie marihuany w hydroponice.

Książka potwierdza lepsze tempo wzrostu o 25% i wyższe plony o 30%. Czego jeszcze potrzebujemy jako hodowcy?

Co zawiera ta książka:

Daje jasność co do roślin, które powinieneś uprawiać w swoim środowisku. Z gazillion technik, książka koncentruje się na trzech systemów hydroponicznych do uprawy chwastów i wyjaśnia smakołyki tworzenia skutecznego systemu na tylnych drzwiach. Ponadto, otrzymasz przełomowe informacje na temat umiejętności utwardzania roślin.

Towary

 • Zaoszczędzisz pieniądze na dwa sposoby - po pierwsze, książka jest wyjątkowo przystępna cenowo, a po drugie, wypada o wiele taniej niż inne metody.
 • Nie tylko rośliny marihuany, ale książka pomoże Ci również zidentyfikować niedobór składników odżywczych, wzrost glonów i problemy z zatkanym systemem.
 • Ma trzy różne wzory, aby dopasować się do wymagań każdego, nawet twoich. ????

Więc co kupujesz?

Czas kowbojski jest do bani - myślę, że wszyscy możemy się z tym zgodzić.

Dlaczego więc nie nauczyć się czegoś tak dobrego jak uprawa marihuany na naszych podwórkach i nie zaspokoić naszych potrzeb?

Wiesz, że książki muszą być czytane, jeśli w końcu zrobiłeś umysł. Więc jakie książki o uprawie marihuany kupujecie u nas?Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 2 Average: 3]