6 powodów, dla których powinieneś zbudować namiot do uprawy konopi w domu

blog_2

W miarę jak zmieniają się przepisy i przybywa zasobów poświęconych konopiom, proces domowej uprawy konopi nigdy nie był łatwiejszy. Niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim entuzjastą chcącym odkryć swoją pasję, czy początkującym ogrodnikiem chcącym spróbować czegoś nowego, uprawa konopi w domu jest prosta, przystępna i satysfakcjonująca. Jednakże, uprawa konopi na parapecie może nie przynieść najlepszych rezultatów. Zamiast tego, będziesz potrzebował namiotu do uprawy, aby zapewnić sukces.

W tym artykule dowiesz się, dlaczego powinieneś zbudować namiot do uprawy konopi indoor i jak go ustawić!

SPIS TREŚCI

  • Oszczędzaj miejsce
  • Zmaksymalizuj oświetlenie
  • Stwórz idealną temperaturę dla swoich roślin
  • Zapewnij cyrkulację powietrza
  • Zachowaj rośliny wolne od szkodników
  • Zbierz trochę wysokowartościowych roślin!
  • Wnioski

Oszczędność miejsca

Jedną z największych korzyści z namiotu do uprawy jest oszczędność miejsca. Grow box lub grow tent pozwoli Ci z powodzeniem podnieść rośliny w rogu, szafie, a nawet komodzie. Istnieje wiele dobrej jakości namiotów na rynku, które mogą zmieścić się w małej przestrzeni, zgodnie z tym zbiorem namiotów 4×4 stóp wzrostu, a oni są proste w montażu, zbyt! Wystarczy wybrać namiot do uprawy, który będzie pasował do twojej sytuacji życiowej i pomieści liczbę roślin, które chcesz uprawiać. Pamiętaj, aby zdecydować się na odmiany oszczędzające miejsce i staraj się nie przepełniać swoich roślin.

Jeśli chodzi o montaż, upewnij się, że masz wszystkie narzędzia, których będziesz potrzebować, czy są to części zamienne czy śrubokręty. W miejscu, w którym będzie stał namiot, należy podłożyć folię, aby zabezpieczyć podłogę przed rozlaniem wody lub kapaniem. Następnie, skonstruować ramę zgodnie z instrukcjami, które pochodzą z namiotu wzrostu i pokryć go z zewnątrz tkaniny. Sprawdź suwaki i wszystkie powierzchnie tkaniny dla wszelkich wad, a następnie, można przejść do instalacji światła i wentylacji zestaw.

Zmaksymalizuj swoje oświetlenie

Nawet jeśli masz najbardziej zielone kciuki, uprawa szczęśliwych roślin w środku zimy może być prawdziwym wyzwaniem. W namiocie do uprawy, na szczęście, twoje rośliny nie będą narażone na niesprzyjającą pogodę lub zmiany pór roku. Oznacza to, że możesz uprawiać konopie o jakości słonecznego Kalifornii w ponurej Nowej Anglii, lub zbierać plony nawet w środku zimy. Niektórzy hodowcy nawet dają swoim roślinom światło przez całą dobę, aby przyspieszyć proces wzrostu. Niezależnie od tego, użycie namiotu do uprawy pomoże ci osiągnąć idealne warunki oświetleniowe dla twoich konopi. Plus, powierzchnia odbijająca wewnątrz namiotu pomoże zmaksymalizować energię, którą można uzyskać z lamp, bez rozbijania banku na koszty energii.

Wybór odpowiednich świateł będzie kluczem do szybkości wzrostu roślin i sukcesu zbiorów. Diody LED są łatwe do skonfigurowania i dość mocne, a dodatkowo nie generują dużo ciepła. Świetlówki mają stosunkowo niski poziom zużycia energii, a także nie spalą waszych roślin. Bardziej zaawansowani hodowcy mogą rozważyć lampy o wysokiej wydajności świetlnej, takie jak lampy metalohalogenkowe, ale należy uważać, aby umieścić takie lampy wystarczająco daleko od swoich roślin. Większość lamp będzie pochodzić z odpowiedniego sprzętu montażowego i kapturów skoncentrować światło w dół, w kierunku swoich roślin. Będziesz także chciał wiązki przewodów elektrycznych z lamp, aby Twój namiot wzrostu bezpieczniejsze i bardziej zorganizowane.

Stwórz idealną temperaturę dla swoich roślin

Rośliny marihuany rozwijają się w temperaturze między 70 a 80 stopni Fahrenheita, a niektóre są w stanie zrobić to do 85 stopni. Temperatury w ciągu dnia, które są wyższe lub niższe, mogą spowodować uszkodzenie roślin. Ponieważ twój namiot będzie dobrze wentylowane, powinieneś być w stanie utrzymać zdrową, równomierną temperaturę. Upewnij się, aby zainstalować termometr lub inny rodzaj wskaźnika temperatury, aby mieć oko na rzeczy. Zajrzyj na Theemeraldmagazine.com, aby uzyskać więcej kluczowych wskazówek, jak stworzyć optymalne warunki do uprawy własnych konopi.

Zrób cyrkulację powietrza

Gdy masz już namiot i światła ustawione, następnym krokiem będzie ustawienie systemu wentylacji. Dobry system wentylacji dla namiotu pomaga symulować przepływ powietrza w przyrodzie i sprawi, że twoje rośliny będą szczęśliwe i wolne od szkodników. Wiecie już, że rośliny zużywają CO2 i produkują tlen podczas fotosyntezy, ale czy wiecie, że kontrolowanie lub wzmacnianie przepływu CO2 jest popularną techniką zwiększania plonów z roślin konopi? Odpowiedni system wentylacji może pomóc ci to osiągnąć.

Jest jeszcze kilka innych sposobów, w jaki system wentylacyjny namiotu do uprawy pomoże w sukcesie twojego projektu uprawy konopi. Po pierwsze, posiadanie otworu wylotowego w kierunku górnej części namiotu pomoże gorącemu powietrzu, które gromadzi się na górze namiotu wypłynąć, przynosząc świeże, bogate w CO2 powietrze. Podobnie, system wentylacyjny z zainstalowanym filtrem pomoże Ci utrzymać w dół, że charakterystyczny zapach marihuany w przypadku współlokatorów lub sąsiadów przyjść węszyć.

Zadbaj o to, aby twoje rośliny były wolne od szkodników

Uprawa roślin na zewnątrz oznacza walkę z mnóstwem szkodników, które lubią chrupać twoje rośliny. Uprawa w namiocie eliminuje ryzyko, że twoje rośliny padną ofiarą większych szkodników, ale nadal będziesz musiał zmagać się z roztoczami, pleśnią i innymi potencjalnie szkodliwymi pełzaczami. Aby utrzymać szkodniki z namiotu wzrostu, zachować wszelkie zwierzęta masz daleko od konfiguracji wzrostu i upewnij się, aby wyczyścić namiot regularnie. Będziesz także chciał kontrolować poziom wilgotności poprzez wentylację i używać świateł, które są wystarczająco jasne, aby pomóc Ci dostrzec żadnych rozwijających się infestacji.

Harvest Some High-Quality Plant!

Podobnie jak konopie, wszystkie formy marihuany mają wiele zastosowań, a ty możesz wykorzystać swoje zbiory w dowolny sposób (oczywiście zgodnie z lokalnym prawem). Po wykonaniu wszystkich kroków, aby ustawić udany namiot do uprawy, opiekuj się swoimi roślinami, a wkrótce zostaniesz sowicie wynagrodzony za swoje wysiłki!

Wnioski

Ze względu na ograniczenia klimatyczne, świetlne i przestrzenne, z którymi możesz się spotkać, może ci się wydawać niemożliwe, aby z powodzeniem uprawiać własne konopie wysokiej jakości. Na szczęście, dobry namiot do uprawy rozwiązuje te problemy za ciebie. Podążaj za tymi kluczowymi krokami do ustawienia namiotu do uprawy i dowiedz się, dlaczego jest on tak ważny dla prawidłowej uprawy konopi indoor!

Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 0 Average: 0]