Wzbogać swoją bibliotekę o 14 fascynujących lektur o ziołach

blog_2

Wnioski: Czy możliwe jest jednoczesne posiadanie pasji do czytania i zioła? Czemu nie, pisarze tacy jak Stephen King i Quentin Tarantino pisali książki i palili trawkę. Ten artykuł ma na celu rozpowszechnienie wiedzy o 14 wspaniałych książkach, które informują, bawią i przewidują na temat naszego ulubionego zioła.

Hej, bibliomanie!

Wiem, że twoja głowa kręci się w kółko podczas wybierania najlepszych książek o ziole - i to jest jeszcze bardziej naturalne, gdy mamy ponad pięć tysięcy różnych książek obejmujących różne tematy na naszej planecie.

Od książek, które próbują usunąć historyczną plamę z marihuany, do twardych pozycji, które promują populistyczną agendę antagonistów marihuany - od hipersalacji spowodowanej przez przyjemne książki o przysmakach z konopi do tych, które obrzucają błotem koncepcję pseudoleczenia - każda książka wywołuje poczucie ciekawości, które często prowadzi do przytłaczającego zamieszania.

Przeszedłem przez ten sam etap, w którym byłem tak szczęśliwy i podekscytowany, aby przeczytać wiele książek.

I skrajnie utopiona w nowych emocjach - pozwalam, by surowość stała się nieświeża już następnego dnia, a wszystko, co robię, kończy się na tym, że nie czytam nic.

Możesz mieć podobne doświadczenie podczas zakładania biblioteki marihuany w swoim domu.

Tak więc, aby ominąć to super frustrujące limbo, rozważ listę podaną poniżej, która składa się z najlepszych książek o konopiach indyjskich, w tym najlepszych książek o uprawie chwastów.

SPIS TREŚCI

 • Botanika pożądania: spojrzenie na świat okiem rośliny
 • The Emperor Wears No Clothes: The Authoritative Historical Record of Cannabis and the Conspiracy Against Marijuana
 • Marihuana jest bezpieczniejsza: Dlaczego więc prowadzimy ludzi do picia?
 • The Pot Book: A Complete Guide to Cannabis: Jej rola w medycynie, polityce, nauce i kulturze
 • Konopie indyjskie: Historia
 • Sygnały dymne: Społeczna historia marihuany - medycznej, rekreacyjnej i naukowej
 • Zioło: opanowanie sztuki gotowania z konopi
 • Jak być naćpanym: Psychologiczne studium zatrucia marihuaną
 • Marihuana: Bezstronna prawda o najpopularniejszym ziole na świecie
 • Manifest konopi: Nowy paradygmat dla dobrego samopoczucia
 • Zioło dla ludzi: Przyszłość legalnej marihuany w Ameryce
 • Uprawa marihuany w domu: Niezawodny przewodnik
 • Zbyt wysoko, by upaść: Konopie indyjskie i nowa zielona rewolucja ekonomiczna
 • Stawanie się użytkownikiem marihuany

Botanika pożądania: Spojrzenie na świat okiem rośliny

Wyciąganie analogii między marihuaną a podstawowym owocem, takim jak jabłko, może ściągnąć na siebie polityczną klapę, ale pisarz Michael Pollan nie wydaje się tym przejmować.

W omawianym dziele pisarz podkreśla fakt, że rośliny te są podobnymi gatunkami, ponieważ kultywują ludzkie życie, a nie noszą w sobie powierzchownego wyobrażenia, że ludzie je pielęgnują.

Jak sam tytuł wskazuje - książka pięknie pokazuje, jak rośliny postrzegają świat.


The Emperor Wears No Clothes: The Authoritative Historical Record of Cannabis and the Conspiracy Against Marijuana

Trzeba być walecznym rycerzem bez podbródków na piersi, jeśli chce się iść pod prąd światowemu spojrzeniu.

Jack Herer szczyci się tym, że dokumentuje szczegółowo odnawialne zastosowanie marihuany i potępia przemysł petrochemiczny za porwanie jej dziedzictwa, czyniąc go tym samym godną uwagi twarzą w czasach świetności.

Książka porusza historyczne zakątki produktów z marihuany i poleca niezliczone zastosowania w takich dziedzinach, jak wojny, energia, papier, tekstylia i żywność.

Marijuana Is Safer: So Why Are We Driving People to Drink?

Powody przemawiające za legalnością marihuany to twarda pigułka do przełknięcia, ponieważ status quo marihuany nadal pozostaje w ciemnych barwach; jednak powody często wywołują dyskomfort, gdy właściwy produkt zostaje przeciwstawiony temu złemu.

W książce "Marihuana jest bezpieczniejsza" autorzy - Steve Fox, Paul Armentano Steve Fox, Paul Armentano, Mason Tvert- rysują podobieństwa i punkty przeciwne między marihuaną a alkoholem.

Praca wskazuje, że ludzie promują nierozsądne rzeczy, takie jak alkohol, i kierują obecne pokolenia do więzienia za wybór bezpieczniejszej opcji.

The Pot Book: A Complete Guide to Cannabis: Jej rola w medycynie, polityce, nauce i kulturze

Łatwiej jest obalić autorów pro-marihuany, którzy nie są lekarzami lub naukowcami, ponieważ ego "dlaczego mam wierzyć" zawsze istnieje.

Jednak The Pot Book, która jest kompilacją badań naukowych ekspertów takich jak Lester Grinspoon, M.D., Rick Doblin, Ph.D., Allen St. Pierre (NORML) i Raphael Mechoulam. automatycznie zyskuje wiarygodność bez konieczności przekonywania ludzi.

Obejmując szerokie spektrum ciekawostek na temat marihuany, od wpływu politycznego na legalność po obalanie mitów, które ją otaczają, od efektu psychotropowego i fizjologicznego po łamanie stereotypów i odkrywanie kompetencji leczniczych i twórczych - badacze tej książki wychodzą na tym dobrze jako weterani marihuany.

Cannabis: Historia

Cannabis: A History to klasyczna książka o trawce, która oferuje bramę do historii, pomagając czytelnikom odwiedzić wieki po wiekach poprzez wirtualne odprężenie.

Martin Booth prowadzi kronikę ekscytującego dzieła, które zmusza czytelników do zanurzenia się w nim w celu przeanalizowania życia i losów trawki na przestrzeni wieków - pozostawiając czytelników z bezstronnym spojrzeniem.

Calling trawkę i akcesoria do palenia marihuany ważnymi filarami gospodarki, Booth wypisuje twardą prawdę dotyczącą legalności marihuany i upadającej gospodarki na całym świecie.

Sygnały dymne: Społeczna historia marihuany - medycznej, rekreacyjnej i naukowej

Z panoramicznym spojrzeniem na kulturę i subkultury związane z trawką, Smoke Signals zagłębia się w głęboką historię marihuany, dotykając różnych jej aspektów, w tym medycznych, naukowych, rekreacyjnych i ekonomicznych.

Martin A. Leew spektakularnej próbie dramatycznego wtrącenia się w historyczne wydarzenia związane z marihuaną, od jej powstania do pojawienia się pod koniec lat 60.

Zrozumienie marihuany stanowiło zagadkę dla ekspertów. Lee w rzeczowy sposób rzuca światło na to, jak nielegalna marihuana obezwładnia rządowe przepisy i wkracza do zbyt entuzjastycznego, wielomiliardowego przemysłu.

Herb: Mistrzostwo w sztuce gotowania z konopi

Rozciągnięta na 200 stronach książka "Herb: Mastering the Art of Cooking with Cannabis" zachwyca koneserów gotowania na całym świecie wspaniałymi przepisami i smakołykami.

Aspirując do zaoferowania niebiańskiego wsparcia dla twoich kubków smakowych, Melissa Parks i Laurie Wolf wyłaniają się jako godni uwagi szefowie kuchni, którzy bagatelizują i w unikalny sposób łączą marihuanę z każdym przepisem.

Doświadczenie w dozowaniu wielu odmian Sativa sprawia, że ich przepisy są genialne zarówno dla początkujących, jak i zatwardziałych weteranów branży kulinarnej.

On Being Stoned: Psychologiczne studium zatrucia marihuaną

Podczas gdy niektórzy autorzy wybierają trudne podejścia, takie jak analizowanie i eksperymentowanie z marihuaną przed podsumowaniem koncepcji, inni lubią uproszczone sposoby wyrażania swoich uwag na jej temat.

W książce "On Being Stoned" autor- Charles T. Tart- stosuje podobne podejście, przedstawiając ideę 150 respondentów badanych pod kątem marihuany i ich odczuć na temat tej substancji.

W książce tej w owczy sposób rysuje się linia podziału między tym, co mają do powiedzenia użytkownicy, a tym, co mówią propagandyści anty-marihuany. Podkreśla również słuchanie rzeczywistych konsumentów, a nie specjalistów z symulowanego środowiska w laboratoriach.

Marihuana: Bezstronna prawda o najpopularniejszym na świecie ziole

Moja książka - zebrana od codziennych konsumentów - ujawnia bezstronną prawdę na temat jednej z najbardziej kontrowersyjnych substancji zmieniających nastrój na świecie", mówi Kevin P. Hill popierając swój wpis.

W połączeniu z dogłębnymi badaniami nad rozbiorem roślin i ich globalnym spożyciem, praca stara się przybliżyć Wam trawę - bez zbędnego zagmatwania i strzelania faktami prosto z mostu.

Spójność opisu i wiedza na temat marihuany skłaniają użytkowników do podejmowania bardziej świadomych decyzji o jej zakupie/konsumpcji.

The Cannabis Manifesto: Nowy paradygmat dla dobrego samopoczucia

The Cannabis Manifesto jest antycznym okazem wielu propozycji, które w racjonalny sposób nazywają marihuanę game-changerem w sektorze zdrowia.

Steve DeAngelo- założyciel największego ośrodka sprzedaży marihuany - logicznie stosuje rozumowanie dedukcyjne, aby dojść do wniosku, że marihuana jest katalizatorem zdrowia, który powinien zostać zalegalizowany.

Kwestionuje on rekreacyjne podejście do marihuany, określając ją jako całkowicie obrzydliwą wymówkę i motywuje użytkowników do przyjrzenia się jej aspektom zdrowotnym, duchowym i psychicznym w celu przeformułowania poglądów społeczeństwa.

Weed the People: Przyszłość legalnej marihuany w Ameryce

Trawka - najbardziej demonizowany element w historii Ameryki, a prawdopodobnie i świata przybiera nową formę w książce "Weed the People".

Autor książki- Bruce Barcott- wciska swoje pióro badając różnice w postrzeganiu trawki na przestrzeni wieków, a dzięki swojemu oczywistemu wyjaśnieniu - każe czytelnikom przenieść się o połowę w przyszłość.

Wraz z legalizacją trawki w wielu stanach Ameryki, Barcott wyrusza w przyszłość, aby zbadać zmiany w etykiecie społecznej i doprowadzić do rozmowy na temat używania marihuany.

Growing Marijuana Indoors: Niezawodny przewodnik

Od marihuana w ostatnich dwóch dekadach spotkała się z żywym odzewem ze strony władz, pot-heads chcą wykorzystać wszystkie możliwości, aby zazielenić swoje podwórka.

Legalność daje nam szanse na uprawę marihuany indoor, i nie ma lepszego sposobu niż rozpoczęcie naszej podróży po trawce od przeczytania Uprawa Marihuany indoor przez Jay Carter Brown.

Twierdząc, że jest to kompletny przewodnik hodowcy, pisarz potwierdza wiele metod, aby uzyskać wysokiej klasy rasy, które mogą być łatwo spożywane z uspokajającym hajem.

Too High to Fail: Cannabis i nowa zielona rewolucja gospodarcza

Wyobraź sobie gospodarkę kraju, która co minutę spada na dno, a jedna roślina uprawna ratuje ją w pojedynkę.

To High to Fail" jest jedną z takich obiektywnych opowieści, która krąży wokół historii i teraźniejszości genezy konopi, drastycznie kształtując nasze poglądy na jej kulturową, zdrowotną, polityczną itd. siłę.

Doug Fine- ganjapreneur o ugruntowanej pozycji i autor książki - używa logicznego sylogizmu, aby zinterpretować rolę konopi w gospodarce, to, jak napędzają one tężyznę i jak rozwiązują główne problemy społeczne.

Stając się użytkownikiem marihuany

Jeśli klasyczne książki o marihuanie miałyby być kompilowane - Becoming a Marihuana User (Stając się użytkownikiem marihuany) z pewnością znalazłaby się na pierwszym miejscu wśród nich.

Została ona napisana w czasach, gdy wciąganie marihuany nie było cool, a ludzie nie chcieli uznać jej słuszności; jednak dzięki dziesiątkom filmów w ostatniej dekadzie, książka ta stale tworzy stado zwolenników.

Howard S. Becker był wyrazistym piórem, które powstrzymało się od nazywania marihuany zarazą kultury. Zamiast tego nazwał marihuanę kulturą, która sprawiła, że w książce określa konsumentów marihuany mianem "użytkowników", a nie "uzależnionych/abstynentów".

To podsumowuje niektóre z najlepszych książek o ziołolecznictwie. Smutne, że inne książki nie mogły trafić na listę.

Nie martw się! Wymyślimy zaktualizowaną listę książek w nadchodzącym czasie. Nie tylko to - będziesz także cieszyć się listą słynnych piosenek o chwastach, miejsc przeznaczenia chwastów i artystów chwastów.

Więc, którą książkę o chwastach trzymasz dalej?